Informacje Polska szkoła w Dundalk

Biblioteka szkolna  odsłon: 3750

godziny otwarcia 9:30 - 15:00

Księgozbiór biblioteki

Biblioteka elektroniczna jest dostępna na stronie http://polskaszkoladundalk.com/biblioteka/

Informacja:

Wszystkich Państwa informujemy, iż w trosce o Państwa wygodę i czas zarówno Biblioteka jak i Sekretariat Polskiej Szkoły w Dundalk działa od poniedziałku do piątku w Creative Spark, I-sze piętro lokal 21.

Strona biblioteki na Facebooku [ >> przejdź do strony ]

W Polskie Szkole w Dundalk istnieje możliwość wypożyczenia książek dla dzieci , młodzieży i dorosłych.Dzięki naszym ofiarodawcom mamy już pokazny księgozbiór - około 80 pozycji.

Serdecznie dziękujemy Pani Monice Urbańskiej za darowinzę w postaci książek dla dzieci i młodzieży na rzecz Szkoły.To dla nas bardzo szlachetny i cenny dar.

Podziękowania kierujemy również do Pana Sławomira Maciąga , naszego przyjaciela, nauczyciela , trenera Grupy PCK przy XV LO w Bygdoszczy za przekazanie książek oraz pieknych albumów o Polsce podczas wizyty w Dundalk w dniach 5-8 lipca podczas FACE 2012.

W tym miejscu pragniemy poinformować ,iż Szkoła w Dundalk stara się nieustannie o wzbogacanie księgozbioru. Jeśli ktoś z Państwa chciałby przekazać niepotrzebne książki na rzecz dzieci uczących się w Polskiej Szkole w Dundlak , możemy je przyjąć !!!

Prosimy o kontakt 0852269456 lub polska.szkola.dundalk@gmail.com

Dzień Niepodległości 1918- 2018 - Warsztaty Niepodległy Ja     Warsztaty czytelniczo - plastyczne Niepodległy Ja     Nasi najmłodsi

Copyright 2012 - 2017 polskaszkolawdundalk.com. All rights reserved.
tel. 085 226 9456 e-mail: polska.szkola.dundalk@gmail.com