Tajemnicza przesyłka z Irlandii - Polska szkoła w Dundalk

Tajemnicza przesyłka z Irlandii  04 grudzień 2015 (14:23)

Tajemnicza przesyłka z Irlandii

Kilka dni temu zebrane w Cieszkowiance ozdoby, kartki i prace projektowe zostały rozesłane do szkół partnerskich z całej Europy. Nie minęło dużo czasu, i już w szkole zaczęły pojawiać się przesyłki od zagranicznych nadawców. Chcecie dowiedzieć się co jest w środku? Zanim europejska choinka stanie na górnym holu, możecie razem z nami śledzić losy paczek na stronie internetowej szkoły. Najbardziej zaangażowane w wymianę klasy otwierają wspólnie paczki i dzielą się swoimi wrażeniami.

Jako jedna z pierwszych, przesyłkę otrzymała klasa 3d. Wraz z wychowawcą, na zajęciach komputerowych, uczniowie opisali dla was co znajdowało się w środku. Kolejne sprawozdania już wkrótce!

Nasi najmłodsi     Szalone eksperymenty naszych najmłodszych     Tropiciele wiosny. Przystanek Park.

Copyright 2012 - 2017 polskaszkolawdundalk.com. All rights reserved.