Szkolenie z pierwszej pomocy - Polska szkoła w Dundalk

Szkolenie z pierwszej pomocy   28 luty 2018 (10:22)

Szkolenie z pierwszej pomocy

W minioną sobotę odbyło się szkolenie z pierwszej pomocy First Aid, kierowane do rodziców i opiekunów dzieci.
W bardzo dobrej atmosferze oraz profesjonalnym instukcjom ratownika medycznego uczestnicy mogli dowiedzieć się i sprawdzić w praktyce jak reagować w nagłych i częstych przypadkach zarówno w domu jak i poza nim.
Wszyscy uczestnicy zgodnie przyznali, że szkolić się warto aby móc uratować komuś życie lub udzielić pomocy.

My szczególnie dbamy o to aby wszyscy w szkole czuli się bezpiecznie dlatego będziemy jeszcze proponowali kolejne szkolenie dla pozostałych.

Nasi najmłodsi     Szalone eksperymenty naszych najmłodszych     Tropiciele wiosny. Przystanek Park.

Copyright 2012 - 2017 polskaszkolawdundalk.com. All rights reserved.