Polska szkoła w Dundalk

Rozpoczęcie roku szkolnego  27 sierpień 2017 (14:15)
Rozpoczęcie roku szkolnego

Kochani Uczniowie oraz Rodzice!

Zaczynamy nowy Rok Szkolny 2017/2018 w sobotę 9.09 o godz.9.30.
W tym dniu odbędą się pierwsze pełne zajęcia. Proszę o przyniesienie przyborów, zeszytów, drugiego śniadania oraz Uśmiechu :)
Czekamy na Was z niecierpliwością.
Prosimy o przekazanie informacji wszystkim zainteresowanym.
Do zobaczenia

Życzenia z okazji Dnia Kobiet  08 marzec 2017 (14:14)
Marzec, marzec pięknie się wystroił W kole, w kole miedzy dziećmi stoi I gromadkę uśmiechniętą Pyta: „Jakie dzisiaj święto?” Zapamiętaj sobie: Dzisiaj jest Dzień Kobiet! Marzec, marzec wyjął grosik srebrny, Teraz, teraz będzie mu potrzebny Do kwiaciarni marzec pobiegł Kupić kwiat na Święto Kobiet. Zapamiętaj sobie: Dzisiaj jest Dzień Kobiet

Życzenia  23 grudzień 2016 (07:22)

Inspiracje  15 listopad 2016 (21:23)
Inspiracje

"Art Inspiracje, czyli garść pomysłów do wykorzystania w codziennej pracy, wspomagania podmiotowego rozwoju dzieci, poszerzania w najróżniejszych kierunkach repertuaru ich zachowań i kompetencji. Książki, pomoce dydaktyczne, inspiracje do samodzielnej twórczej pracy z nimi."
To tylko mała pigułka tego, co działo się w miniony weekend w Polskiej Szkole w Dundalk.
Kto był, a przede wszystkim potrafił otworzyć swój umysł na poza podręcznikową, często zbyt suchą wiedzę, skorzystał z doświadczenia i umiejętności prowadzących ze Stowarzyszenia Twórców Kamienica 56 z Łodzi.

Dotacja z Tesco dla Polskiej Szkoły w Dundalk  09 wrzesień 2016 (09:22)
Dotacja z Tesco dla Polskiej Szkoły w Dundalk

Nauczycielka z naszej Szkoły Pani Aneta wraz z córką Julcią odebrały 5 sierpnia czek z Tesco Community Fund w imieniu całej szkolnej społeczności.
Wszystkim, którzy pomogli nam w zbieraniu tokenów serdecznie dziękujemy.
Nikola oraz Piotruś również kibicowali od początku do końca. Brawo dla wszystkich dzieci.
Zarząd oraz Dyrekcja

Strony: 1 2 3 ... 21